Láska je boj, tak ahoj!!!

Duben 2008

Anketky1

26. dubna 2008 v 11:17 Anketky
Anketka1

Ojujjinčiny diplomky4

25. dubna 2008 v 13:50 | Ojujjinka |  Ojujjinčiny diplomky
Snad je to všechno, no nic já vám všem děkuju!!

Sny se zdají...

23. dubna 2008 v 15:00 | Ojujjinka |  Sny
Sny se tdají snad každému z nás. Je to tak zvláštní. Zrovinka se mi jeden zdál. Nepřála bych ho nikomu, nikomu, nikomu. Zdá se vám někdy že běžíte, ale tak strašně pomalu, že vás ten druhý zachvíli dohoní? Nebo že jste ve spárech zlé příšery? Ano. Je to možné. Chtěla jsem tuto záhadu vyřešit. Bohužel k tomu nemám vyhovující prostředky. Mám ale snář. Jestli chcete můžu oprášit jednu velmi starou emilovou adresu ktera nese název vestirnaPS@seznam.cz . Můžete mi na ní posílat své náměty a dotazy ohledně vašich snů. Nabídka trvá.
Našla sem pár obrázků, které by vyjadřovali co se nám může zdát...
http://www.prazskevytahy.cz/obr/vytah1.jpg
http://www.arskontakt.org/pictures/db/7/MS.jpg
http://www.q-silver.com/special_fx_makeup/pete_nilson/portfolio/images/blood_2.jpg
http://www.deskpicture.com/DPs/Nature/Animals/GreatWhite_2.jpg
http://www.people.cz/travel/articles_photo/11133.jpg
http://images.jellymuffin.com/images/i_miss_you/images/pic60.jpg
http://img392.imageshack.us/img392/908/smrt2vw.jpg
http://www.nox.cz/gallery/pics/ostatni/hrbitov/01-hrbitov.jpg


Spřátelíš?

20. dubna 2008 v 11:21 | Ojujjinka |  Spřátelíš?
Ahoj, pisněte prosím do komentářů, kdo by chtěl spřátelit blogy!!! Budu jen ráda!!Rychlovka1

19. dubna 2008 v 18:38 | Ojujjinka |  Rychlovky
Mám tu moji první rychlovku, takže je to tvz. ,,rychlí,, :) Beru první dva a odměnou budou diplomky s vašimy znamenímy!!!
1) Ahoj!!
2) Co jsi za znamení?
3) Líbí se ti?
4) Odpovídá tvé povaze?
Díky Díky Díky moc!!!!!
Pavučina

Znamení...

19. dubna 2008 v 18:34 Horoskopy
ZDOJ: piratky z karibiku

Víla pro znamení Ryb

Je obklopena barvami mořské zeleně a oceánově modrou. Stojím pod vládou planety Neptun. V ruce drží hůlku s tradičním znamením Ryb, které je také vytetováno na jejím ramenu. Ve vlasech má leknín.

Ovládající planetu: Neptune
Element: Voda
Symbol: Ryba
Květina: Leknín, Vrba
Barvy: Modrá, mořská zeleň
Drahý kámen: Měsíční kámen
Zvláštnosti: Intuitivní, nápaditá
Víla pro znamení Vodnáře
Je obklopena tyrkysovou, elektricky modrou a indigovou barvou. Stojí pod vlivem její ovládající planety Urana. Symbol Vodnáře má vytetován na paži. Z dlaní ji vytéká voda. Má přívěšek s akvamarínem, drahým kamenem náležejícím k tomuto znamení. U pasu jí visí orchidej.

Ovládající planeta: Uran
Element: Vzduch
Symbol: Vodnář
Květina: Orchidej
Barvy: Tyrkysová, elektrická modrá, Indigo
Drahý kámen: Akvamarín
Zvláštnosti: Originální, nezávislá

Víla pro znamení Kozoroha

Je obklopena šedou, tmavě zelenou a hnědou barvou a stojí pod dohledem Saturnu, její vládnoucí planetou. Symbol kozoroha má tetovaný na nadloktí. Nosí vrbovou korunu. Vrba je strom spojovaný s tímto znamením. V ruce drží kámen tyrkys.

Ovládající planeta: Saturn
Element: Země
Symbol: Kozoroh
Kvete: Vrba, Břečťan
Barvy: Šedá, tmavě zelená, hnědá
Drahý kámen: Tyrkys
Zvláštnosti: Praktická zkouška, ctižádostivost
Je obklopena sytě modrou a nachovou barvou a stojí pod vládnoucí planetou Jupiterem. Na ramenu má vytetovaný symbol Střelce a v ruce svírá větévku z dubu. U pasu jí visí drahý kámen topaz.

Víla pro znamení Střelce


Ovládající planeta: Jupiter
Element: Oheň
Symbol: Střelec
Rostlina: Dub
Barvy: Sytě modrá, nachová
Drahý kámen: Topaz
Zvláštnosti: Zkoumavá, filozofická

Víla pro znamení Štíra

Je obklopena sytě červenou a kaštanovou barvou. Stojí pod její vládnoucí planetou Plutem a v ruce drží hůlku s tradičním symbolem Štíra. Na krku má náhrdelník s broukem, protože Štír je tradičně spojován s hmyzem a tetování s tímto symbolem má pod pravým okem. Trnkový keř je tradičně spojován s tímto znamením.
Ovládající planeta: Pluto
Element: Voda
Symbol: Štír
Květina: Trnka
Barvy: Kaštanová, tmavě červená
Drahý kámen: Opal
Zvláštnosti: Intenzivní, magnetická

Víla pro znamení Vah


Je obklopena pastelově růžovou, bledě zelenou a modrou. Stojí pod ochranou planety Venuše. Na čele má tetovaný symbol Vah. V jedné ruce drží váhy, symbol tohoto znamení a ve druhé ječmen, obilninu, která je také často spojovaná se znamením Vah. U pasu jí visí přívěšek s modrým safírem. Můžeme zde také vidět Růžové růže.
Ovládající planeta: Venuše
Element: Vzduch
Symbol: Váhy
Květina: Růžová růže, ječmen
Barvy: Pastelová růžová, bledě zelená, modrá
Drahý kámen: Safír
Zvláštnosti: Okouzlující, romantická
Víla pro znamení Panny
Je obklopena námořnickou modří, tmavě zelenou a hnědou a stojí pod ochranou planety Merkuru. Na čele má tetovaný symbol Panny a v ruce má žezlo se stejným symbolem. Ve druhé ruce drží žaludy, které jsou také spojeny s tímto znamení.

Ovládající planeta: Merkur
Element: Země
Symbol: Panna
Květina: Kočičí uši, žaludy
Barvy: Námořnická modř, tmavě zelený, hnědá
Drahý kámen: Sardonyx
Zvláštnosti: Inteligentní, skromná

Víla pro znamení Lva

Je obklopena zlatou, oranžovou a červenou barvou. Stojí pod jejím vládnoucí hvězdou Sluncem vedle kalichu se zlatem z něhož jdou plameny. Na rameni má tetování Lva. Na paži má také zlatý šperk ozdobený drahými Rubíny. Její vlasy zdobí Bobkové listy a květy Měsíčku.
Ovládající planeta: Slunce
Element: Oheň
Symbol: Lev
Kvete: Bobkový list, Měsíček
Barvy: Zlatá, oranžová, červená
Drahý kámen: Rubín
Zvláštnosti: Silná, působivá

Víla pro znamení Raka

Je obklopena stříbrnou a levandulovou barvou. Je zasněná pod svitem měsíčních paprsků. Měsíc je její planeta. Na ramenu má tetování se symbolem Raka. Řetěz, který nosí kolem pasu, představuje měsíční přívěsek n němž je pověšena bylina Estragon náležející tomuto znamení. Stejně jako lilie.
Ovládající planeta: Měsíc
Element: Voda
Symbol: Rak
Kvete: Lilie, Estragon
Barvy: Stříbrná, Levandulová
Drahý kámen: Perla
Zvláštnosti: Citová, ochranná
Víla pro znamení Blíženců
Víly-dvojčata- jsou obklopeny jim odpovídající žlutou barvou v zářivých odstínech. Stojí pod planetou Merkur, která je vládcem tohoto znamení. Tetování Gemini mají na pažích. Jedna drží achát, zatím co druhá drží kapradinu, která je také přiřazována k tomuto znamení.
Ovládající planeta: Merkur
Element: Vzduch
Symbol: Dvojčata
Květina: kapradiny
Barvy: Různé odstíny žluté
Drahý kámen: Achát
Zvláštnosti: Všestranné, zábavné, vtipné

Víla pro znamení Býka

Je obklopena barvami bleděmodrou, růžovou a smaragdově zelenou. Stojí pod její vládnoucí planetou Venuší a můžete vidět tetování býka na jejích zádech. Nosí korunu z ovoce a bylin včetně hroznů, cypřiše a šťovíku, které náleží k tomuto znamení.
Ovládající planeta: Venuše
Element: Země
Symbol: Býk
Květina: Šípkové růže, cypřiš
Barvy: Bledě modrá, růžová a zelená
Drahý kámen: Smaragd
Zvláštnosti: Předurčená, loajální

Víla pro znamení Berana

Je obklopena odstíny červené barvy, která náleží ke znamení Berana. V pozadí je planeta Mars, vládnoucí planeta tohoto znamení. Na paži víly je také tetování Aries. Nese její oblíbený kámen diamant a v rukou drží kytici Zimolezu (Kozího listí).

Ovládající planeta: Mars
Element: Oheň
Symbol: Beran
Kvete: Zimolez , trnitý keř
Barvy: Různé odstíny červené
Drahý kámen: Diamant
Zvláštnosti: Aktivní, příliš sebevědomá

Lochness

19. dubna 2008 v 18:21 | Ojujjinka |  V co věříte?
Lochneská příšera. Ano, je to jeden z divů na který i ti nejlepší vědco nedokázali přijít. Založila jsem tedy (zas :)) rubriku, která se věnuje tomu, čemu ,,Vlastně věříte?,,. Vypluje lochneska na povrch světa? Dozvíme se o ní něco víc? Je to možné. Pište prosím do komentářů, co si o tom myslíte. Já osobně si myslím, že by mohla existovat. Tak co? Je to pravda, nebo jen pouhé báchorky irských obyvatelů.

Ojujjinčiny diplomky2

19. dubna 2008 v 18:09 Ojujjinčiny diplomky
Díky moc!!!

Osobnosti1

19. dubna 2008 v 17:20 | Ojujjinka |  Osobnosti
Zdroj: www.osobnosti.cz
Hilary Duff
Hilary Duff od pěti let navštěvovala balet a po dvou letech se dostala do známého tanečního klubu The Nutcracker (u nás známý jako Louskáček). Později začala hrát v reklamách a v jedenácti letech uspěla v konkurzu na film "Casper Meets Wendy (Casper a Wendy)", který ji pomohl ke slávě a úspěchu.

Potom hrála jen maličké role - například v Chicago Hope, ale ve třinácti uspěla v konkurzu na TV seriál Lizzie McGuire kde si zahrála spolu s její sestrou Haylie . Američani si tento seriál zamilovali (a s ním samozřejmě i Hilary). V pár dílech dokonce i zpívala, a protože to nebylo vůbec špatné, rozhodla se, že bude i zpěvačka. A tak vlastně vzniklo její první CD Santa Claus Lane, později nazpívala i některé písně na soundrack k seriálu Lizzie McGuire.
o už Hilary znala celá Amerika, takže se není co divit, že ji režiséři začali obsazovat do filmů jako o závod. Po filmu "Casper Meets Wendy (Casper a Wendy)" následovaly filmy "Agent Cody Banks" a "Cadeth Kelly (Kadetka Kelly)". Potom skončilo natáčení seriálu Lizzie McGuire, a tak se produkce rozhodla natočit film "The Lizzie McGuire Movie (Italské prázdniny)", čímž seriál Lizzie McGuire nadobro zpečetili. Mimochodem také nazpívala tři písničky pro Walta Disneye - The Tiki Tiki Tiki Room, Circle Of Life a se svou sestrou Haylií Duff nazpívala singl k filmu Lady & Tramp - The Siamese Cat song a také nazpívala písničky na soundtracky téměř ke všem filmům, ve kterých si zahrála.

Hilary dokonce za film získala cenu za nejlepší teenagerovskou roli roku. Potom si založila vlastní skupinu a začala se zpěvu věnovat naplno. Na konci roku 2003 jí vyšlo již druhé a více úspěšné album Metamorphosis a také byla nečekaně vydána deska Most Wanted, což byl takový souhrn nejhránějších písní, včetně nějakých novinek a bonusů, natáčela film "Cheaper by the Dozen (Dvanáct do tuctu)", v dubnu 2004 vyhrála cenu za nejlepší zpěvačku roku na Kids ChoiceAwards.

Tím Hilaryina kariéra rozhodně nekončí. V roce 2004 se v kinech objevily její další filmy - "A Cindrella Story (Moderní Popelka)" a "Raise Your Voice (Nikdy to nevzdávej)"a taky se na pultech objevilo nové CD - Hilary Duff, se kterým Hilary zaznamenala velký úspěch. 1. ledna vyšel film "Human nature (Slez ze stromu)", dále následovalo pokračování filmu "Cheaper by the Dozen 2 (Dvanáct do tuctu 2)" a také film "The Perfect Man (Pan Božský)".

V roce 2006 si Hilary na chvíli dala "pohov" a natočila pouze film "Material Girls (Holky v balíku)", ve kterém si zahrála se svou starší sestrou Hayli Duff a také vydala CD 4EVER Hilary Duff, což byla výběrovka jejich hitů a spousta remixů.

V roce 2007 je Hilary už zase pilná jako včelička. Namluvila v kresleném filmu kočku Sunshine Goodness. Dále natočila film "War. INC.", ve kterém si zahrála popovou hvězdu. Sotva skončilo natáčení filmu War.Inc vrhla se na další a to Safety Glass. Vydala album Dignity s veleúspěšnými singly With Love a Stranger, které burcují americké hitparády a které se naprosto liší od jejich předešlých alb - je spíš v tanečním stylu a také jeho limitovanou edici, která obsahuje i videoklipy. Její další novinkou (nejedná se ale o řadové album) je CD Unlimited, jenž obsahuje písně, které Hilary na svá alba nepoužila...

Hilary taky hrála ve filmu Saffety Glass a Greta.

Hilary má také svojí modní značku Stuff by Hilary Duff Pod touto značkou navrhuje oblečení pro teenagery, ale také pro barbínky. Dále šperky, boty, parfémy, ložní oblečení...
Tarja Turunen
Tarja Turunen je bývalou zpěvačkou skupiny Nightwish. Koníčky: Hudba je mou prací i mým koníčkem. Hudební minulost: V nižších ročnících základní školy jsem začala zpívat s pomocí mého učitele a měla jsem soukrommé hodiny klavíru. Ve vyšších ročnících základní školy jsem začala hrát na flétnu v umělecké škole. Po skončení základní školy jsem začala studovat hudební střední školu v Savonlinně se zaměřením na klasický zpěv a hudební divadlo. Potom jsem šla studovat církevní hudbu na Sibeliuskou Akademii. V současné době se specializuji na klasický zpěv. Oblíbené... Jídlo: Kuře Nápoj: Suché, jemné červené víno Film: Gladiátor Hudba: Všechno od vážné hudby až po hard rock.
Johny Depp
Johnny Depp, jeho plné jméno je John Christopher Depp II. Má dva sourozence sestru Christie Dembrowski, která pracuje jako osobní manažerka a bratra Dannyho Deppa, který se živí psaním scénářů. Jeho máma Betty Sue pracovala jako číšnice a otec John musel jako inženýr cestovat za prací, takže rodina opustila Johnnyho rodné Kentucky a vydala se na cesty. Stěhovali se tak často, že si ani nevybavuje, kde všude bydlel. Rodiče měli navíc výbušný vztah. Před tím vším se snažil utéct, takže propadl drogám. Ve dvanácti dostal Johnny kytaru, aby svůj volný čas věnoval něčemu lepšímu, než byli drogy. Když mu bylo patnáct, rodiče se rozvedli.

Spřátelení

19. dubna 2008 v 14:46 | Ojujjinka
Doufám, že se Ti líbí!!!

Bleskovka zamilovaností2

18. dubna 2008 v 20:59 | Ojujjinka |  Bleskovky zamilovaností
Tak a máme tu druhou bleskajdu. Myslím, že to bude trochu o ničem, ale nicméně jestli chcete vyhrát diplomky tak je tu právě pro vás!!! Beru první tři ale ostatním udělám hromadný diplom!! Takže cenku dostanete tak aji tak. A PROSÍM VÁS PISNĚTE CO CHCETE NA DIPLOM!!!!

Téma: Mišmaš :)
1) Kolik je hodin?
2) Máš rád/a mrkev?
3) Víš co je to slovensky ,,vankúš,,? :)
4) Jak se jmenuješ?
5) Máš rád/a tvrdou muziku, nebo radši hip hop?
6) Věříš v lásku?
7) Máš zvíře?
8) Co chceš na diplom?
9) Tak to je super!!
10) Tak ahoj
http://www.infovek.sk/predmety/1stupen/citanie/obrazky/mrkva.gif

Obrázky2

18. dubna 2008 v 19:26 Obrázky
Já ač mám spánek bezesný....
http://monalisa.bloguje.sk/okridl_srdce.jpg
miluji Tě, miluji Tě....
http://www.kvetinydofirmy.cz/pictures/L3/dr-082-balonek-srdicko-love-you.jpg
víš o tom, o čem sním....
http://www.whiteline.czechian.net/pusa.jpg
posílám Ti pusu po netu...
http://tn3-2.deviantart.com/fs13/300W/f/2007/105/0/1/The_frog_prince_by_Darkrose42.jpg
ani nevíš jak moc Tě miluji...
http://www.fotografovani.cz/images3/rom_svetlo_4_07.jpg
jdi za světlem světa, jako beruška k slunci
http://vampmakabramm.brasilflog.com.br/1132366915.jpg
jen slza v oku dokáže, že mě máš opravdu rád
http://www.vltava2000.cz/shops/6993/images/ruce.jpg
neztrácej hlavu, a teprv ne přátele
http://tn3-2.deviantart.com/fs21/300W/f/2007/251/6/7/In_love_by_angrymouse.jpg
láska je jako oblaka nad sopkou...
http://i203.photobucket.com/albums/aa90/Asami_Nina/Anime/Red/beautywinking1.jpg
to všechno jsme my... holky....
ale nejen my, ale všichni
I ty!!!!!

Propagace Pozor school

18. dubna 2008 v 18:55 | Ojujjinka |  Propagace!!

Vyhlášení SONC1

18. dubna 2008 v 18:19 SONC
Tak já si myslím, že je jasné kdo vyhrává.... Je to vítězka Werunka!!!!!!!
A diplomky jsou zde:
pro vítěze!!!
ale také pro ostatní...
cenky útěchy
Doufám velice, že se Vám diplomky líbí!! Jestli k nim máte něco, tak pisněte do komentářů!!!!

Ojujjinčiny diplomky1

17. dubna 2008 v 18:04 Ojujjinčiny diplomky
Tak lidi!! Tady mám diplomky od Vás!! Doufám, že se moje společnice na tomto blogu nebude zlobit tím myslím Vampíka!!

Haloo, haloo

16. dubna 2008 v 14:12 SONC
Tak a protože se mi velice líbili vaše přezdívky, a taky že jich bylo myslím si že už by to mohlo stačit.Tak lidičky!! Haloo, haloo začněte shánět hlásky, protože už je konéééc!!Tak já mám svůj názor na každé z těch přezdívek a všechny jsou super !!
(omlouvám se za vzniklé potíže s Twistedem, jelikož jsem napsala na blog že už je konec, asi nepochopil... tak se mi ho zželelo a přidala jsem ho do hlasování..)

SONC - O nejlepší ,,přezdívku,,

14. dubna 2008 v 15:01 SONC
Tak a máme tu další soutěž!! SONC - O nejlepší ,,přezdívku,,.
Pravidla - Do komentářů pište:
1)Svoji přezdívku
2)Svůj věk
3)Obhajobu přezdívky
Vyzkoušejte to!! Je to docela super!! Až budete muset shánět hlásky pisnu vám na blog.
Diplomky Vás neminou!!!!!